Zadzwoń

Systemy Wystawiennicze

Informacja o produkcie

 

Oferujemy możliwość wypożyczenia (lub zakupu) na dogodnych warunkach naszego systemu wystawienniczego. Produkt cechuje ponadprzeciętna wytrzymałość oraz wyjątkowa prostota montażu. System wykonany jest z wysokiej jakości profili aluminiowych z wysoką estetyką i trwałością połączeń. Umożliwiamy wypożyczenie zarówno do eksploatacji zewnętrznej jak i wewnętrznej. System można dowolnie skonfigurować zapewniając estetyczne rozstawienie dopasowane do każdego wnętrza lub przestrzeni, zgodnie z potrzebami oraz koncepcją zagospodarowanie przestrzeni. Na terenie Warszawy zapewniamy transport oraz zaangażowanie przy rozstawianiu.

 

System profili aluminiowych zapewnia stabilne mocowanie paneli umożliwiających ekspozycję materiałów reklamowych lub informacyjnych wydrukowanych w wysokiej rozdzielczości na podłożu typu pcv. Jest to idealne rozwiązanie do zastosowania na wszelkiego rodzaju imprezach eventowych, konferencyjnych, spotkaniach firmowych, targowych lub wystawienniczych . Zastosowane technologie podczas produkcji profili i druku paneli pozwalają wykorzystać go również w miejscach narażonych na trudne warunki atmosferyczne. Całość jest doskonale zabezpieczona przed deszczem, kurzem czy wilgocią.

 

Najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest ekspozycja grafiki na panelach o wielkości 100×70 cm ale oczywiście możemy wykonać dla Państwa dowolnej wielkości panel reklamowy – jedynym ograniczeniem jest maksymalna wielkość pola systemu, która wynosi 100×200 cm – tak duże panele zalecamy tylko przy ekspozycji wewnątrz pomieszczeń.

 

468 ad