Zadzwoń

NASZA DRUKARNIA

Maga.pl to wielkoformatowa drukarnia cyfrowa, która bazuje na wieloletnim doświadczeniu swoich pracowników. Nasza firma mieści się w Warszawie i oferuje szeroką gamę usług drukarskich, a także sprzedaż gadżetów reklamowych dla firm. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych usług i produktów. Dlaczego warto z nami współpracować?- 20 lat doświadczenia. Na rynku reklamowym i drukarskim działamy od 1993 roku. Przez ten czas firma Maga.pl zdobyła zaufanie wielu zadowolonych Klientów.

- Indywidualne podejście do klienta

Naszym Klientom od samego początku doradzamy w wyborze najlepszych i najskuteczniejszych środków przekazu oraz materiałów.

- Niekonwencjonalne pomysły

Nasi specjaliści zaproponują Państwu oryginalne i ciekawe projekty oraz rozwiązania.

- Szybki czas realizacji

Zlecenia wykonywane są „na wczoraj”.

- Szeroki zakres usług

Dzięki kompleksowej ofercie jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie.

Oferta naszej firmy jest bardzo szeroka i obejmuje praktycznie wszystkie usługi związane z drukowaniem, czy reklamą zewnętrzną. Co oferuje Maga.pl?

 

Druk wielkoformatowy: plakaty, szyldy, wystawy, banery reklamowe, fototapety, grafiki okienne, naklejki, w tym podłogowe.

 

Druk cyfrowy

Zakres naszych usług związanych z drukiem cyfrowym obejmuje szeroką gamę produktów oraz usług, m.in. druk wizytówek, ulotek, plakatów, broszur, instrukcji i wielu innych. Specjalizujemy się w wydrukach cyfrowych oraz wielkoformatowych, które wykonywane są z najlepszych materiałów, dostępnych na rynku.

 

Druk kalendarzy

W ofercie posiadamy także możliwość drukowania kalendarzy. Proponowane przez nas kalendarze mogą być spersonalizowane, a więc to Klient decyduje, jak finalnie taki kalendarz będzie wyglądał. Posiadamy szerokie spektrum kalendarzy, a więc kalendarze firmowe, stojące, wiszące, biurkowe. Każdy więc znajdzie odpowiedni dla siebie produkt. Szczegóły na podstronie Kalendarze.

 

Systemy wystawiennicze: rollupy, ścianki prezentacyjne, pająki reklamowe, stojaki.

 

Drukarnia wielkoformatowa Maga.pl

468 ad