Zadzwoń

Karta prezentowa Empik

15000pkt

Informacja o produkcie

Zawsze „trafiony” prezent – z doświadczenia wiemy, jak trudno jest czasem znaleźć odpowiedni prezent dla osoby, której chcielibyśmy sprawić miłą niespodziankę. Podarowanie karty daje 100% gwarancję właściwego doboru prezentu, gdyż to osoba obdarowana, korzystając ze środków znajdujących się na Karcie Prezentowej ostatecznie dokona wyboru najbardziej dla niej interesującego tytułu.

Znakomity upominek dla pracowników – karta jest dobrym pomysłem na prezent dla pracowników firm, kontrahentów oraz grup osób, których zainteresowania lub potrzeby są bardzo zróżnicowane albo gdy są trudne do zrealizowania.

Bezpieczeństwo zakupów dla dzieci i młodzieży - karta prezentowa zastępuje gotówkę i dlatego jest bezpieczniejszym środkiem płatniczym, szczególnie dla dzieci i młodzieży.

Czasem mamy obawy przed przekazaniem dziecku większej gotówki na zakup wymarzonej gry lub książki. Karta jest pod tym względem wygodniejsza i daje pewność, że dziecko dokona zakupu w znanym Państwu miejscu i nie wyda pieniędzy na rzeczy przez Państwa niepożądane.

Wygoda przechowywania i korzystania z karty – estetyczny wygląd karty przypominającej kartę kredytową powoduje, iż jest ona wygodna w przechowywaniu i nie niszczy się. Znajdujące się na karcie środki pozwalają na zakup ulubionego bądź wyczekiwanego tytułu, nawet w czasie, kiedy nie dysponujemy gotówką.

 

Kilka dodatkowych, praktycznych informacji

Karta prezentowa jest ważna przez okres 12 miesięcy od momentu jej zakupu.

W trakcie ważności karty mogą Państwo posługiwać się nią wielokrotnie, aż do wyczerpania limitu przypisanego do karty.

Karta prezentowa jest kartą „na okaziciela”, a zatem po wykupieniu karty można przekazać ją dowolnej osobie.

468 ad