Zadzwoń

FOTOOBRAZY

Co to jest fotoobraz

Fotoobraz to Twoje zdjęcie wydrukowane na prawdziwym płótnie malarski i naciągnięte na drewniane krosno. Jeśli chcesz, jeden z naszych artystów może przerobić Twoje zdjęcie tak aby wyglądało jak obraz olejny, rysunek kredą, pastelą lub grafika pop-art. Nasze fotoobrazy są drukowane z wykorzystaniem tuszu lateksowego więc są zupełnie bezwonne i bezzapachowe.

FOTOOBRAZY

Foto Obraz – idealny prezent: Obdaruj swoich bliskich niezapomnianym Foto Obrazem. Udekoruj swoje ściany niepowtarzalnymi dekoracjami.

 

Płótno malarskie i drewniane krosno

Twoje zdjęcie będzie wydrukowane na płótnie malarskim i naciągnięte ręcznie na drewniane krosno. Dzięki temu zamieni się w prawdziwy obraz.

 

Zadrukowana krawędź

Wszystkie nasze fotoobrazy mają zadrukowaną krawędź, dzięki czemu obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie bez oprawiania w ramę.

 

 

Obrazy możesz zamówić w kilkudziesięciu różnych formatach: najmniejszy o wymiarach 18×24 cm, największy o wymiarach 70×100 cm. Realizujemy także zamówienia na obrazy w niestandardowych formatach – wyślij do nas zapytanie, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę.
Przejdź do sklepu

468 ad